◤ NEDEN CONCRETE

Medeniyetin başlangıcından itibaren concrete yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Robert Courland, ‘Concrete Gezegenin Tarihi’ isimli kitabında, concrete malzemeyi 19. yüzyıl sonlarından itibaren dünyada en çok kullanılan insan yapımı malzeme olarak tanımlamıştır.

Uzun bir zaman boyunca sadece binalar, köprüler, yollar ve barajlar için kullanılan concrete, 20. yüzyılda, Frank Lloyd Wright ve Le Corbusier gibi öncü mimarların tasarımlarında, farklı dokular ve anıtsal yapılar olarak varlığını göstermiştir.

Günümüzde, endüstriyel tasarımcılar concrete malzemeyi daha da ileriye taşıyarak, mobilya, aydınlatma ve hediyelik eşya üretiminde de kullanmaya başlamışlardır.

NadaCrafts | Concrete,  bu malzeme ile hem renk, hem doku olarak tasarımcılar açısından yenilikçi, keşfetmesi zevkli, sağlam ve kişilikli ürünler tasarlama misyonunu üstlenmiştir.

NadaCrafts | Concrete olarak bu malzemeyi dış mekan yapı malzemesi dışında iç mekan için zarif, akılcı, modern ve sağlam tasarımlar ile ilişkilendirmeyi hedefledik.

Concrete ürün tasarımı, geçici bir ternd olmayacaktır. NadaCrafts | Concrete, sizlere, her forma girebilen ve uygulaması sadece hayal gücümüz ile sınırlı bir gelecek sunmaktadır.