NEDEN BETON [ CONCRETE ]

Medeniyetin başlangıcından itibaren beton [concrete] yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Robert Courland, ‘Concrete Gezegenin Tarihi’ isimli kitabında, beton [concrete] malzemeyi 19. yüzyıl sonlarından itibaren dünyada en çok kullanılan insan yapımı malzeme olarak tanımlamıştır.

Uzun bir zaman boyunca sadece binalar, köprüler, yollar ve barajlar için kullanılan beton [concrete], 20. yüzyılda, Frank Lloyd Wright ve Le Corbusier gibi öncü mimarların tasarımlarında, farklı dokular ve anıtsal yapılar olarak varlığını göstermiştir.

Günümüzde, endüstriyel tasarımcılar beton [concrete] malzemeyi daha da ileriye taşıyarak, mobilya, aydınlatma ve hediyelik eşya üretiminde de kullanmaya başlamışlardır.

NadaCrafts | Concrete,  bu malzeme ile hem renk, hem doku olarak tasarımcılar açısından yenilikçi, keşfetmesi zevkli, sağlam ve kişilikli ürünler tasarlama misyonunu üstlenmiştir.

NadaCrafts | Concrete olarak bu malzemeyi dış mekan yapı malzemesi dışında iç mekan için zarif, akılcı, modern ve sağlam tasarımlar ile ilişkilendirmeyi hedefledik.

Beton [concrete] ürün tasarımı, geçici bir ternd olmayacaktır. NadaCrafts | Concrete, sizlere, her forma girebilen ve uygulaması sadece hayal gücümüz ile sınırlı bir gelecek sunmaktadır.